J.C. Beetslaan 33,
2131AG Hoofddorp
Bouwperiode: 1925
Twee-onder-een-kapwoning
6 Kamers
5 Slaapkamers
149 m² woonoppervlakte
306 m² perceel

J.C. Beetslaan 33
2131AG Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan J.C. Beetslaan. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 149 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 306 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1925.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van J.C. Beetslaan 33 in Hoofddorp.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1925
6 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 149 m²
Perceel: 306 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1925
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0394010000287573
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
J.C. Beetslaan
Huisnummer:
33
Postcode:
2131AG
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Noord
Buurt code:
BU03940105
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van J.C. Beetslaan 33 is 159.78%.

Identificatie: 39400016163
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 717.000 +1.85%
202301-01-2023€ 704.000 +1.73%
202201-01-2022€ 692.000 +12.89%
202101-01-2021€ 613.000 +26.39%
202001-01-2020€ 485.000 +4.53%
201901-01-2019€ 464.000 +44.1%
201801-01-2018€ 322.000 +12.98%
201701-01-2017€ 285.000 -3.72%
201601-01-2016€ 296.000 +28.7%
201501-01-2015€ 230.000 -16.67%
201401-01-2014€ 276.000 n.v.t.

Bestemming van J.C. Beetslaan 33

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket J.C. Beetslaan 33

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van J.C. Beetslaan 33 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3390 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: