J.C. Beetslaan 98,
2131AP Hoofddorp
Bouwperiode: 1962
Twee-onder-een-kapwoning
96 m² woonoppervlakte

J.C. Beetslaan 98
2131AP Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan J.C. Beetslaan. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 96 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1962.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van J.C. Beetslaan 98 in Hoofddorp.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1962
Woonruimte: 96 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1962
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000338236
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
J.C. Beetslaan
Huisnummer:
98
Postcode:
2131AP
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Noord
Buurt code:
BU03940105
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van J.C. Beetslaan 98 is 122.34%.

Identificatie: 39400016221
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 607.000 +3.41%
202301-01-2023€ 587.000 +4.45%
202201-01-2022€ 562.000 +12.4%
202101-01-2021€ 500.000 +17.92%
202001-01-2020€ 424.000 +1.44%
201901-01-2019€ 418.000 +25.9%
201801-01-2018€ 332.000 +11.04%
201701-01-2017€ 299.000 +6.03%
201601-01-2016€ 282.000 +2.17%
201501-01-2015€ 276.000 +1.1%
201401-01-2014€ 273.000 n.v.t.

Bestemming van J.C. Beetslaan 98

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket J.C. Beetslaan 98

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van J.C. Beetslaan 98 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3390 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: