Hoofdweg 635 2131BA Hoofddorp
Omschrijving
Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Hoofdweg. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 187 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 615 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1925.
Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Hoofdweg 635 in Hoofddorp.
Kenmerken
Bouw
Indeling
Ligging
Locatie
WOZ-waarde
De totale waardeontwikkeling van Hoofdweg 635 is 159.44%.
| Identificatie: 39400015582 | |||
| Jaar | Waardepeildatum | Waarde | Waardeontwikkeling |
| 2024 | 01-01-2024 | € 1.017.000 | -0.39% |
| 2023 | 01-01-2023 | € 1.021.000 | +7.59% |
| 2022 | 01-01-2022 | € 949.000 | +22.45% |
| 2021 | 01-01-2021 | € 775.000 | +39.64% |
| 2020 | 01-01-2020 | € 555.000 | +7.14% |
| 2019 | 01-01-2019 | € 518.000 | +28.54% |
| 2018 | 01-01-2018 | € 403.000 | +1.77% |
| 2017 | 01-01-2017 | € 396.000 | +2.06% |
| 2016 | 01-01-2016 | € 388.000 | -2.02% |
| 2015 | 01-01-2015 | € 396.000 | +1.02% |
| 2014 | 01-01-2014 | € 392.000 | n.v.t. |
Bestemming van Hoofdweg 635
Bodemloket Hoofdweg 635
Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Hoofdweg 635 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.