Hoofdweg 731,
2131BD Hoofddorp
Bouwperiode: 1999
Vrijstaande woning
160 m² woonoppervlakte

Hoofdweg 731
2131BD Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Hoofdweg. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 160 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1999.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Hoofdweg 731 in Hoofddorp.

Vrijstaande woning
Bouw: 1999
Woonruimte: 160 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1999
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000295310
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Hoofdweg
Huisnummer:
731
Postcode:
2131BD
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp West
Buurt code:
BU03940101
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Hoofdweg 731 is 80.15%.

Identificatie: 39400059275
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 989.000 +3.13%
202301-01-2023€ 959.000 +0.31%
202201-01-2022€ 956.000 +14.22%
202101-01-2021€ 837.000 +3.33%
202001-01-2020€ 810.000 +10.35%
201901-01-2019€ 734.000 +5.92%
201801-01-2018€ 693.000 +6.45%
201701-01-2017€ 651.000 +24.95%
201601-01-2016€ 521.000 -6.13%
201501-01-2015€ 555.000 +1.09%
201401-01-2014€ 549.000 n.v.t.

Bestemming van Hoofdweg 731

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Hoofdweg 731

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Hoofdweg 731 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1140 inwoners
Man: 43%
Vrouw: 57%
Delen: