Söderblomstraat 113,
2131GD Hoofddorp
Bouwperiode: 1977
Tussen of geschakelde woning
5 Kamers
4 Slaapkamers
104 m² woonoppervlakte
161 m² perceel

Söderblomstraat 113
2131GD Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Söderblomstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 104 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 161 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1977.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Söderblomstraat 113 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1977
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 104 m²
Perceel: 161 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1977
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0394010000338406
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Söderblomstraat
Huisnummer:
113
Postcode:
2131GD
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Pax West
Buurt code:
BU03940106
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Söderblomstraat 113 is 122.22%.

Identificatie: 39400023653
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 460.000 +2%
202301-01-2023€ 451.000 +7.64%
202201-01-2022€ 419.000 +25.45%
202101-01-2021€ 334.000 -3.19%
202001-01-2020€ 345.000 +11.65%
201901-01-2019€ 309.000 +16.17%
201801-01-2018€ 266.000 +10.37%
201701-01-2017€ 241.000 +9.05%
201601-01-2016€ 221.000 +3.27%
201501-01-2015€ 214.000 +3.38%
201401-01-2014€ 207.000 n.v.t.

Bestemming van Söderblomstraat 113

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Söderblomstraat 113

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Söderblomstraat 113 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2585 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: