Söderblomstraat 165 2131GE Hoofddorp
Omschrijving
Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Söderblomstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 107 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 175 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1977.
Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Söderblomstraat 165 in Hoofddorp.
Kenmerken
Bouw
Indeling
Ligging
Locatie
Foto’s van Söderblomstraat 165, 2131GE Hoofddorp
WOZ-waarde
De totale waardeontwikkeling van Söderblomstraat 165 is 135.61%.
| Identificatie: 39400023705 | |||
| Jaar | Waardepeildatum | Waarde | Waardeontwikkeling |
| 2024 | 01-01-2024 | € 483.000 | +5% |
| 2023 | 01-01-2023 | € 460.000 | +4.55% |
| 2022 | 01-01-2022 | € 440.000 | +21.88% |
| 2021 | 01-01-2021 | € 361.000 | -0.28% |
| 2020 | 01-01-2020 | € 362.000 | +15.65% |
| 2019 | 01-01-2019 | € 313.000 | +15.93% |
| 2018 | 01-01-2018 | € 270.000 | +10.66% |
| 2017 | 01-01-2017 | € 244.000 | +8.93% |
| 2016 | 01-01-2016 | € 224.000 | +3.23% |
| 2015 | 01-01-2015 | € 217.000 | +5.85% |
| 2014 | 01-01-2014 | € 205.000 | n.v.t. |
Bestemming van Söderblomstraat 165
Bodemloket Söderblomstraat 165
Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Söderblomstraat 165 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.