Söderblomstraat 197,
2131GG Hoofddorp
Bouwperiode: 1977
Tussen of geschakelde woning
6 Kamers
5 Slaapkamers
113 m² woonoppervlakte
140 m² perceel

Söderblomstraat 197
2131GG Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Söderblomstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 113 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 140 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1977.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Söderblomstraat 197 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1977
6 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 113 m²
Perceel: 140 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1977
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0394010000304850
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Söderblomstraat
Huisnummer:
197
Postcode:
2131GG
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Pax West
Buurt code:
BU03940106
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Söderblomstraat 197 is 119.7%.

Identificatie: 39400023737
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 446.000 +1.83%
202301-01-2023€ 438.000 +1.39%
202201-01-2022€ 432.000 +23.43%
202101-01-2021€ 350.000 +0.86%
202001-01-2020€ 347.000 +15.67%
201901-01-2019€ 300.000 +15.83%
201801-01-2018€ 259.000 +11.16%
201701-01-2017€ 233.000 +8.37%
201601-01-2016€ 215.000 +3.37%
201501-01-2015€ 208.000 +2.46%
201401-01-2014€ 203.000 n.v.t.

Bestemming van Söderblomstraat 197

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Söderblomstraat 197

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Söderblomstraat 197 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2585 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: