Söderblomstraat 265,
2131GJ Hoofddorp
Bouwperiode: 1977
Tussen of geschakelde woning
103 m² woonoppervlakte

Söderblomstraat 265
2131GJ Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Söderblomstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 103 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1977.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Söderblomstraat 265 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1977
Woonruimte: 103 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1977
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000319958
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Söderblomstraat
Huisnummer:
265
Postcode:
2131GJ
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Pax West
Buurt code:
BU03940106
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Söderblomstraat 265 is 118.98%.

Identificatie: 39400023806
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 473.000 +1.94%
202301-01-2023€ 464.000 +4.04%
202201-01-2022€ 446.000 +20.54%
202101-01-2021€ 370.000 +0.27%
202001-01-2020€ 369.000 +15.31%
201901-01-2019€ 320.000 +15.52%
201801-01-2018€ 277.000 +10.36%
201701-01-2017€ 251.000 +8.66%
201601-01-2016€ 231.000 +3.59%
201501-01-2015€ 223.000 +3.24%
201401-01-2014€ 216.000 n.v.t.

Bestemming van Söderblomstraat 265

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Söderblomstraat 265

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Söderblomstraat 265 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2585 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: