Söderblomstraat 126,
2131GN Hoofddorp
Bouwperiode: 1977
Tussen of geschakelde woning
5 Kamers
4 Slaapkamers
116 m² woonoppervlakte
151 m² perceel

Söderblomstraat 126
2131GN Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Söderblomstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 116 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 151 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1977.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Söderblomstraat 126 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1977
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 116 m²
Perceel: 151 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1977
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0394010000315351
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Söderblomstraat
Huisnummer:
126
Postcode:
2131GN
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Pax West
Buurt code:
BU03940106
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Söderblomstraat 126 is 140.19%.

Identificatie: 39400023666
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 502.000 +8.66%
202301-01-2023€ 462.000 +7.19%
202201-01-2022€ 431.000 +20.73%
202101-01-2021€ 357.000 +0.28%
202001-01-2020€ 356.000 +15.21%
201901-01-2019€ 309.000 +16.17%
201801-01-2018€ 266.000 +10.37%
201701-01-2017€ 241.000 +8.56%
201601-01-2016€ 222.000 +3.26%
201501-01-2015€ 215.000 +2.87%
201401-01-2014€ 209.000 n.v.t.

Bestemming van Söderblomstraat 126

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Söderblomstraat 126

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Söderblomstraat 126 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2585 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: