Söderblomstraat 298,
2131GV Hoofddorp
Bouwperiode: 1977
Hoekwoning
4 Kamers
3 Slaapkamers
137 m² woonoppervlakte
232 m² perceel

Söderblomstraat 298
2131GV Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Söderblomstraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 137 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 232 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1977.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Söderblomstraat 298 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1977
4 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 137 m²
Perceel: 232 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1977
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0394010000323216
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Söderblomstraat
Huisnummer:
298
Postcode:
2131GV
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Pax West
Buurt code:
BU03940106
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Söderblomstraat 298 is 121.07%.

Identificatie: 39400023839
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 535.000 +1.71%
202301-01-2023€ 526.000 +4.16%
202201-01-2022€ 505.000 +22.57%
202101-01-2021€ 412.000 +0.24%
202001-01-2020€ 411.000 +14.17%
201901-01-2019€ 360.000 +13.92%
201801-01-2018€ 316.000 +9.72%
201701-01-2017€ 288.000 +8.27%
201601-01-2016€ 266.000 +2.7%
201501-01-2015€ 259.000 +7.02%
201401-01-2014€ 242.000 n.v.t.

Bestemming van Söderblomstraat 298

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Söderblomstraat 298

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Söderblomstraat 298 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2585 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: