Söderblomstraat 312,
2131GV Hoofddorp
Bouwperiode: 1977
Tussen of geschakelde woning
7 Kamers
5 Slaapkamers
118 m² woonoppervlakte
150 m² perceel

Söderblomstraat 312
2131GV Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Söderblomstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 118 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 150 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1977.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Söderblomstraat 312 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1977
7 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 118 m²
Perceel: 150 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1977
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
7
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0394010000297360
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Söderblomstraat
Huisnummer:
312
Postcode:
2131GV
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Pax West
Buurt code:
BU03940106
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Söderblomstraat 312 is 139.39%.

Identificatie: 39400023850
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 474.000 +1.72%
202301-01-2023€ 466.000 +4.48%
202201-01-2022€ 446.000 +23.89%
202101-01-2021€ 360.000 +0.84%
202001-01-2020€ 357.000 +15.16%
201901-01-2019€ 310.000 +15.67%
201801-01-2018€ 268.000 +16.02%
201701-01-2017€ 231.000 +8.96%
201601-01-2016€ 212.000 +3.41%
201501-01-2015€ 205.000 +3.54%
201401-01-2014€ 198.000 n.v.t.

Bestemming van Söderblomstraat 312

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Söderblomstraat 312

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Söderblomstraat 312 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2585 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: