Golfslag 6,
2131HN Hoofddorp
Bouwperiode: 1990
Hoekwoning
7 Kamers
5 Slaapkamers
165 m² woonoppervlakte
408 m² perceel

Golfslag 6
2131HN Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Golfslag. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 165 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 408 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1990.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Golfslag 6 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1990
7 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 165 m²
Perceel: 408 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1990
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
7
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0394010000297076
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Golfslag
Huisnummer:
6
Postcode:
2131HN
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Noord
Buurt code:
BU03940105
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Golfslag 6 is 78.27%.

Identificatie: 39400012657
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 763.000 +4.38%
202301-01-2023€ 731.000 +0.14%
202201-01-2022€ 730.000 +19.28%
202101-01-2021€ 612.000 +11.27%
202001-01-2020€ 550.000 +10.44%
201901-01-2019€ 498.000 +11.41%
201801-01-2018€ 447.000 +6.18%
201701-01-2017€ 421.000 -2.09%
201601-01-2016€ 430.000 -1.15%
201501-01-2015€ 435.000 +1.64%
201401-01-2014€ 428.000 n.v.t.

Bestemming van Golfslag 6

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Golfslag 6

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Golfslag 6 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3390 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: