Waterwolf 20,
2131HR Hoofddorp
Bouwperiode: 1990
Vrijstaande woning
7 Kamers
4 Slaapkamers
190 m² woonoppervlakte
486 m² perceel

Waterwolf 20
2131HR Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Waterwolf. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 190 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 486 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1990.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Waterwolf 20 in Hoofddorp.

Vrijstaande woning
Bouw: 1990
7 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 190 m²
Perceel: 486 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1990
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
7
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0394010000288415
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Waterwolf
Huisnummer:
20
Postcode:
2131HR
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Noord
Buurt code:
BU03940105
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Waterwolf 20 is 80.04%.

Identificatie: 39400026382
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 902.000 +2.38%
202301-01-2023€ 881.000 +1.97%
202201-01-2022€ 864.000 +4.85%
202101-01-2021€ 824.000 +1.1%
202001-01-2020€ 815.000 +8.23%
201901-01-2019€ 753.000 +35.43%
201801-01-2018€ 556.000 +6.51%
201701-01-2017€ 522.000 +2.55%
201601-01-2016€ 509.000 +0.79%
201501-01-2015€ 505.000 +0.8%
201401-01-2014€ 501.000 n.v.t.

Bestemming van Waterwolf 20

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Waterwolf 20

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Waterwolf 20 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3390 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: