IJweg 656,
2131LR Hoofddorp
Bouwperiode: 1920
Twee-onder-een-kapwoning
88 m² woonoppervlakte

IJweg 656
2131LR Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan IJweg. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 88 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1920.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van IJweg 656 in Hoofddorp.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1920
Woonruimte: 88 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1920
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000287959
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
IJweg
Huisnummer:
656
Postcode:
2131LR
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Omgeving
Buurt code:
BU03940122
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van IJweg 656 is 79.04%.

Identificatie: 39400015994
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 487.000 +3.18%
202301-01-2023€ 472.000 +0.85%
202201-01-2022€ 468.000 -2.3%
202101-01-2021€ 479.000 +11.92%
202001-01-2020€ 428.000 +8.63%
201901-01-2019€ 394.000 +8.54%
201801-01-2018€ 363.000 -0.82%
201701-01-2017€ 366.000 +30.25%
201601-01-2016€ 281.000 +1.81%
201501-01-2015€ 276.000 +1.47%
201401-01-2014€ 272.000 n.v.t.

Bestemming van IJweg 656

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket IJweg 656

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van IJweg 656 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
280 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Aantal auto's:
2 per huishouden
Delen: