Hoofdweg 787,
2131MA Hoofddorp
Bouwperiode: 1995
Tussen of geschakelde woning
137 m² woonoppervlakte

Hoofdweg 787
2131MA Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Hoofdweg. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 137 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1995.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Hoofdweg 787 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1995
Woonruimte: 137 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1995
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000328688
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Hoofdweg
Huisnummer:
787
Postcode:
2131MA
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg Oost
Buurt code:
BU03940114
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Hoofdweg 787 is 109.27%.

Identificatie: 39400047475
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 542.000 -0.73%
202301-01-2023€ 546.000 +2.82%
202201-01-2022€ 531.000 +30.15%
202101-01-2021€ 408.000 +0.74%
202001-01-2020€ 405.000 +8%
201901-01-2019€ 375.000 +15.03%
201801-01-2018€ 326.000 +12.41%
201701-01-2017€ 290.000 +3.94%
201601-01-2016€ 279.000 +2.95%
201501-01-2015€ 271.000 +4.63%
201401-01-2014€ 259.000 n.v.t.

Bestemming van Hoofdweg 787

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Hoofdweg 787

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Hoofdweg 787 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
8330 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: