Hoofdweg 797 A,
2131MA Hoofddorp
Bouwperiode: 1995
Tussen of geschakelde woning
6 Kamers
5 Slaapkamers
158 m² woonoppervlakte
190 m² perceel
Beschikbaar
675000

Hoofdweg 797 A
2131MA Hoofddorp

675000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 17-01-2026 door: Focus op wonen

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Hoofdweg. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 158 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 190 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1995.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Hoofdweg 797 A in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1995
6 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 158 m²
Perceel: 190 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
675000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1995
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0394010000333689
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Hoofdweg
Huisnummer:
797
Huisnummertoevoeging:
A
Postcode:
2131MA
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg Oost
Buurt code:
BU03940114
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

Foto’s van Hoofdweg 797 A, 2131MA Hoofddorp

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Hoofdweg 797 A is 119.93%.

Identificatie: 39400047492
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 607.000 +3.23%
202301-01-2023€ 588.000 +3.89%
202201-01-2022€ 566.000 +34.44%
202101-01-2021€ 421.000 -3%
202001-01-2020€ 434.000 +8.23%
201901-01-2019€ 401.000 +8.38%
201801-01-2018€ 370.000 +11.78%
201701-01-2017€ 331.000 +8.52%
201601-01-2016€ 305.000 +5.17%
201501-01-2015€ 290.000 +5.07%
201401-01-2014€ 276.000 n.v.t.

Bestemming van Hoofdweg 797 A

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Hoofdweg 797 A

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Hoofdweg 797 A en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
8330 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: