Hoofdweg 813,
2131MA Hoofddorp
Bouwperiode: 1995
Hoekwoning
162 m² woonoppervlakte

Hoofdweg 813
2131MA Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Hoofdweg. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 162 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1995.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Hoofdweg 813 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1995
Woonruimte: 162 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1995
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000309313
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Hoofdweg
Huisnummer:
813
Postcode:
2131MA
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg Oost
Buurt code:
BU03940114
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Hoofdweg 813 is 100%.

Identificatie: 39400047486
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 688.000 -0.29%
202301-01-2023€ 690.000 +5.67%
202201-01-2022€ 653.000 +19.82%
202101-01-2021€ 545.000 +1.68%
202001-01-2020€ 536.000 +8.28%
201901-01-2019€ 495.000 +16.2%
201801-01-2018€ 426.000 +9.51%
201701-01-2017€ 389.000 +5.99%
201601-01-2016€ 367.000 +0%
201501-01-2015€ 367.000 +6.69%
201401-01-2014€ 344.000 n.v.t.

Bestemming van Hoofdweg 813

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Hoofdweg 813

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Hoofdweg 813 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
8330 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: