Hoofdweg 879 F,
2131MB Hoofddorp
Bouwperiode: 2020
Appartement
167 m² woonoppervlakte

Hoofdweg 879 F
2131MB Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Hoofdweg. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 167 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 2020.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Hoofdweg 879 F in Hoofddorp.

Appartement
Bouw: 2020
Woonruimte: 167 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
2020
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010001011215
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Hoofdweg
Huisnummer:
879
Huisnummertoevoeging:
F
Postcode:
2131MB
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg Zuid
Buurt code:
BU03940118
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Hoofdweg 879 F is 412.67%.

Identificatie: 39437151280
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 769.000 +2.4%
202301-01-2023€ 751.000 +4.31%
202201-01-2022€ 720.000 +30.2%
202101-01-2021€ 553.000 +13.55%
202001-01-2020€ 487.000 +130.81%
201901-01-2019€ 211.000 +40.67%
201801-01-2018€ 150.000 n.v.t.

Bestemming van Hoofdweg 879 F

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Hoofdweg 879 F

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Hoofdweg 879 F en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1360 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: