Hoofdweg 395,
2131MS Hoofddorp
Bouwperiode: 1957
Vrijstaande woning
125 m² woonoppervlakte

Hoofdweg 395
2131MS Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Hoofdweg. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 125 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1957.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Hoofdweg 395 in Hoofddorp.

Vrijstaande woning
Bouw: 1957
Woonruimte: 125 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1957
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000302797
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Hoofdweg
Huisnummer:
395
Postcode:
2131MS
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Omgeving
Buurt code:
BU03940122
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Hoofdweg 395 is 76.17%.

Identificatie: 39400015521
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 488.000 +7.96%
202301-01-2023€ 452.000 +5.85%
202201-01-2022€ 427.000 +15.72%
202101-01-2021€ 369.000 +0.82%
202001-01-2020€ 366.000 +7.65%
201901-01-2019€ 340.000 +9.68%
201801-01-2018€ 310.000 +3.33%
201701-01-2017€ 300.000 +4.9%
201601-01-2016€ 286.000 +2.14%
201501-01-2015€ 280.000 +1.08%
201401-01-2014€ 277.000 n.v.t.

Bestemming van Hoofdweg 395

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Hoofdweg 395

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Hoofdweg 395 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
280 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Aantal auto's:
2 per huishouden
Delen: