Annahoeve 1,
2131MX Hoofddorp
Bouwperiode: 1994
Vrijstaande woning
275 m² woonoppervlakte

Annahoeve 1
2131MX Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Annahoeve. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 275 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1994.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Annahoeve 1 in Hoofddorp.

Vrijstaande woning
Bouw: 1994
Woonruimte: 275 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1994
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000319514
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Annahoeve
Huisnummer:
1
Postcode:
2131MX
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Vrijschot Noord
Buurt code:
BU03940115
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Annahoeve 1 is 48.04%.

Identificatie: 39400048373
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 1.131.000 -3.33%
202301-01-2023€ 1.170.000 +0%
202201-01-2022€ 1.170.000 +17.82%
202101-01-2021€ 993.000 -7.71%
202001-01-2020€ 1.076.000 +6.64%
201901-01-2019€ 1.009.000 +8.96%
201801-01-2018€ 926.000 +6.81%
201701-01-2017€ 867.000 +1.76%
201601-01-2016€ 852.000 +3.27%
201501-01-2015€ 825.000 +7.98%
201401-01-2014€ 764.000 n.v.t.

Bestemming van Annahoeve 1

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Annahoeve 1

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Annahoeve 1 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
445 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Aantal auto's:
1.8 per huishouden
Delen: