Antoniahoeve 3,
2131MZ Hoofddorp
Bouwperiode: 1994
Twee-onder-een-kapwoning
196 m² woonoppervlakte

Antoniahoeve 3
2131MZ Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Antoniahoeve. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 196 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1994.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Antoniahoeve 3 in Hoofddorp.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1994
Woonruimte: 196 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1994
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000324879
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Antoniahoeve
Huisnummer:
3
Postcode:
2131MZ
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Vrijschot Noord
Buurt code:
BU03940115
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Antoniahoeve 3 is 87.16%.

Identificatie: 39400048378
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 889.000 +3.98%
202301-01-2023€ 855.000 +7.55%
202201-01-2022€ 795.000 +12.77%
202101-01-2021€ 705.000 -0.42%
202001-01-2020€ 708.000 +5.83%
201901-01-2019€ 669.000 +14.36%
201801-01-2018€ 585.000 +10.8%
201701-01-2017€ 528.000 +7.1%
201601-01-2016€ 493.000 +3.79%
201501-01-2015€ 475.000 +0%
201401-01-2014€ 475.000 n.v.t.

Bestemming van Antoniahoeve 3

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Antoniahoeve 3

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Antoniahoeve 3 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
445 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Aantal auto's:
1.8 per huishouden
Delen: