Wilsonstraat 57,
2131PL Hoofddorp
Bouwperiode: 1975
Hoekwoning
215 m² woonoppervlakte

Wilsonstraat 57
2131PL Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Wilsonstraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 215 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1975.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Wilsonstraat 57 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1975
Woonruimte: 215 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1975
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000291085
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Wilsonstraat
Huisnummer:
57
Postcode:
2131PL
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Pax Oost
Buurt code:
BU03940107
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Wilsonstraat 57 is 79.36%.

Identificatie: 39400026946
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 782.000 +1.16%
202301-01-2023€ 773.000 -0.9%
202201-01-2022€ 780.000 +18%
202101-01-2021€ 661.000 +4.42%
202001-01-2020€ 633.000 +1.44%
201901-01-2019€ 624.000 +16.85%
201801-01-2018€ 534.000 +5.95%
201701-01-2017€ 504.000 +6.33%
201601-01-2016€ 474.000 +8.22%
201501-01-2015€ 438.000 +0.46%
201401-01-2014€ 436.000 n.v.t.

Bestemming van Wilsonstraat 57

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Wilsonstraat 57

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Wilsonstraat 57 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2465 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: