Wilsonstraat 141,
2131PN Hoofddorp
Bouwperiode: 1975
Tussen of geschakelde woning
114 m² woonoppervlakte

Wilsonstraat 141
2131PN Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Wilsonstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 114 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1975.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Wilsonstraat 141 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1975
Woonruimte: 114 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1975
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000284687
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Wilsonstraat
Huisnummer:
141
Postcode:
2131PN
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Pax Oost
Buurt code:
BU03940107
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Wilsonstraat 141 is 132.02%.

Identificatie: 39400027030
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 471.000 +15.44%
202301-01-2023€ 408.000 -9.13%
202201-01-2022€ 449.000 +17.85%
202101-01-2021€ 381.000 +6.13%
202001-01-2020€ 359.000 +12.89%
201901-01-2019€ 318.000 +18.66%
201801-01-2018€ 268.000 +13.56%
201701-01-2017€ 236.000 +7.27%
201601-01-2016€ 220.000 +6.28%
201501-01-2015€ 207.000 +1.97%
201401-01-2014€ 203.000 n.v.t.

Bestemming van Wilsonstraat 141

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Wilsonstraat 141

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Wilsonstraat 141 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2465 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: