Wilsonstraat 170,
2131PX Hoofddorp
Bouwperiode: 1975
Tussen of geschakelde woning
5 Kamers
4 Slaapkamers
119 m² woonoppervlakte
179 m² perceel
Beschikbaar
595000

Wilsonstraat 170
2131PX Hoofddorp

595000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 26-09-2025 door: ERA Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Wilsonstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 119 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 179 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1975.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Wilsonstraat 170 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1975
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 119 m²
Perceel: 179 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
595000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1975
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0394010000287194
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Wilsonstraat
Huisnummer:
170
Postcode:
2131PX
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Pax Oost
Buurt code:
BU03940107
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

Foto’s van Wilsonstraat 170, 2131PX Hoofddorp

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Wilsonstraat 170 is 129.26%.

Identificatie: 39400027059
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 525.000 +15.89%
202301-01-2023€ 453.000 -6.21%
202201-01-2022€ 483.000 +10.53%
202101-01-2021€ 437.000 +18.43%
202001-01-2020€ 369.000 +10.81%
201901-01-2019€ 333.000 +18.09%
201801-01-2018€ 282.000 +12.8%
201701-01-2017€ 250.000 +4.17%
201601-01-2016€ 240.000 +3%
201501-01-2015€ 233.000 +1.75%
201401-01-2014€ 229.000 n.v.t.

Bestemming van Wilsonstraat 170

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Wilsonstraat 170

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Wilsonstraat 170 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2465 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: