Wilsonstraat 182,
2131PX Hoofddorp
Bouwperiode: 1975
Hoekwoning
5 Kamers
4 Slaapkamers
114 m² woonoppervlakte

Wilsonstraat 182
2131PX Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Wilsonstraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 114 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1975.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Wilsonstraat 182 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1975
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 114 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1975
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0394010000293948
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Wilsonstraat
Huisnummer:
182
Postcode:
2131PX
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Pax Oost
Buurt code:
BU03940107
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Wilsonstraat 182 is 139.15%.

Identificatie: 39400027071
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 452.000 +14.14%
202301-01-2023€ 396.000 -5.71%
202201-01-2022€ 420.000 +17.98%
202101-01-2021€ 356.000 +5.01%
202001-01-2020€ 339.000 +0.59%
201901-01-2019€ 337.000 +25.28%
201801-01-2018€ 269.000 +11.62%
201701-01-2017€ 241.000 +16.43%
201601-01-2016€ 207.000 +2.99%
201501-01-2015€ 201.000 +6.35%
201401-01-2014€ 189.000 n.v.t.

Bestemming van Wilsonstraat 182

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Wilsonstraat 182

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Wilsonstraat 182 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2465 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: