Kelloggstraat 58,
2131SK Hoofddorp
Bouwperiode: 1976
Tussen of geschakelde woning
111 m² woonoppervlakte

Kelloggstraat 58
2131SK Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Kelloggstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 111 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1976.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Kelloggstraat 58 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1976
Woonruimte: 111 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1976
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000334041
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Kelloggstraat
Huisnummer:
58
Postcode:
2131SK
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Pax West
Buurt code:
BU03940106
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Kelloggstraat 58 is 123.31%.

Identificatie: 39400016761
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 364.000 +10.98%
202301-01-2023€ 328.000 -4.65%
202201-01-2022€ 344.000 +10.97%
202101-01-2021€ 310.000 +15.67%
202001-01-2020€ 268.000 +13.08%
201901-01-2019€ 237.000 +15.05%
201801-01-2018€ 206.000 +10.75%
201701-01-2017€ 186.000 +10.71%
201601-01-2016€ 168.000 +0%
201501-01-2015€ 168.000 +3.07%
201401-01-2014€ 163.000 n.v.t.

Bestemming van Kelloggstraat 58

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Kelloggstraat 58

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Kelloggstraat 58 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2585 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: