Bernadottestraat 20 2131SR Hoofddorp
Omschrijving
Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Bernadottestraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 117 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1975.
Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Bernadottestraat 20 in Hoofddorp.
WOZ-waarde
De totale waardeontwikkeling van Bernadottestraat 20 is 132.03%.
| Identificatie: 39400008621 | |||
| Jaar | Waardepeildatum | Waarde | Waardeontwikkeling |
| 2024 | 01-01-2024 | € 355.000 | +10.94% |
| 2023 | 01-01-2023 | € 320.000 | -5.04% |
| 2022 | 01-01-2022 | € 337.000 | +9.77% |
| 2021 | 01-01-2021 | € 307.000 | +17.62% |
| 2020 | 01-01-2020 | € 261.000 | +0% |
| 2019 | 01-01-2019 | € 261.000 | +30.5% |
| 2018 | 01-01-2018 | € 200.000 | +9.29% |
| 2017 | 01-01-2017 | € 183.000 | +10.24% |
| 2016 | 01-01-2016 | € 166.000 | +5.06% |
| 2015 | 01-01-2015 | € 158.000 | +3.27% |
| 2014 | 01-01-2014 | € 153.000 | n.v.t. |
Bestemming van Bernadottestraat 20
Bodemloket Bernadottestraat 20
Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Bernadottestraat 20 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.