Bernadottestraat 4,
2131SR Hoofddorp
Bouwperiode: 1975
Tussen of geschakelde woning
5 Kamers
4 Slaapkamers
118 m² woonoppervlakte
128 m² perceel

Bernadottestraat 4
2131SR Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Bernadottestraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 118 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 128 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1975.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Bernadottestraat 4 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1975
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 118 m²
Perceel: 128 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1975
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0394010000338525
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Bernadottestraat
Huisnummer:
4
Postcode:
2131SR
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Pax West
Buurt code:
BU03940106
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Bernadottestraat 4 is 171.43%.

Identificatie: 39400008605
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 437.000 +11.2%
202301-01-2023€ 393.000 -5.3%
202201-01-2022€ 415.000 +14.33%
202101-01-2021€ 363.000 +18.24%
202001-01-2020€ 307.000 +12.87%
201901-01-2019€ 272.000 +14.77%
201801-01-2018€ 237.000 +11.27%
201701-01-2017€ 213.000 +9.79%
201601-01-2016€ 194.000 -1.02%
201501-01-2015€ 196.000 +21.74%
201401-01-2014€ 161.000 n.v.t.

Bestemming van Bernadottestraat 4

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Bernadottestraat 4

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Bernadottestraat 4 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2585 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: