Jane Addamsstraat 26 2131VS Hoofddorp
Omschrijving
Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Jane Addamsstraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 162 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1977.
Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Jane Addamsstraat 26 in Hoofddorp.
WOZ-waarde
De totale waardeontwikkeling van Jane Addamsstraat 26 is 130.3%.
| Identificatie: 39400016285 | |||
| Jaar | Waardepeildatum | Waarde | Waardeontwikkeling |
| 2024 | 01-01-2024 | € 532.000 | +0.57% |
| 2023 | 01-01-2023 | € 529.000 | +7.52% |
| 2022 | 01-01-2022 | € 492.000 | +19.42% |
| 2021 | 01-01-2021 | € 412.000 | -2.37% |
| 2020 | 01-01-2020 | € 422.000 | +10.47% |
| 2019 | 01-01-2019 | € 382.000 | +13.02% |
| 2018 | 01-01-2018 | € 338.000 | +18.6% |
| 2017 | 01-01-2017 | € 285.000 | +14.46% |
| 2016 | 01-01-2016 | € 249.000 | +3.75% |
| 2015 | 01-01-2015 | € 240.000 | +3.9% |
| 2014 | 01-01-2014 | € 231.000 | n.v.t. |
Bestemming van Jane Addamsstraat 26
Bodemloket Jane Addamsstraat 26
Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Jane Addamsstraat 26 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.