Engelmanstraat 10 2131WS Hoofddorp
Omschrijving
Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Engelmanstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 84 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 171 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1962.
Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Engelmanstraat 10 in Hoofddorp.
Kenmerken
Bouw
Indeling
Ligging
Locatie
WOZ-waarde
De totale waardeontwikkeling van Engelmanstraat 10 is 115.2%.
| Identificatie: 39400011626 | |||
| Jaar | Waardepeildatum | Waarde | Waardeontwikkeling |
| 2024 | 01-01-2024 | € 439.000 | +4.77% |
| 2023 | 01-01-2023 | € 419.000 | +1.7% |
| 2022 | 01-01-2022 | € 412.000 | +14.44% |
| 2021 | 01-01-2021 | € 360.000 | +4.96% |
| 2020 | 01-01-2020 | € 343.000 | +13.2% |
| 2019 | 01-01-2019 | € 303.000 | +15.65% |
| 2018 | 01-01-2018 | € 262.000 | +12.93% |
| 2017 | 01-01-2017 | € 232.000 | +7.41% |
| 2016 | 01-01-2016 | € 216.000 | +0.93% |
| 2015 | 01-01-2015 | € 214.000 | +4.9% |
| 2014 | 01-01-2014 | € 204.000 | n.v.t. |
Bestemming van Engelmanstraat 10
Bodemloket Engelmanstraat 10
Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Engelmanstraat 10 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.