Beekmanstraat 8 2131WV Hoofddorp
Omschrijving
Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Beekmanstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 93 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 132 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1962.
Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Beekmanstraat 8 in Hoofddorp.
Kenmerken
Bouw
Indeling
Ligging
Locatie
WOZ-waarde
De totale waardeontwikkeling van Beekmanstraat 8 is 143.68%.
| Identificatie: 39400008416 | |||
| Jaar | Waardepeildatum | Waarde | Waardeontwikkeling |
| 2024 | 01-01-2024 | € 463.000 | +7.93% |
| 2023 | 01-01-2023 | € 429.000 | -0.46% |
| 2022 | 01-01-2022 | € 431.000 | +14.32% |
| 2021 | 01-01-2021 | € 377.000 | +4.43% |
| 2020 | 01-01-2020 | € 361.000 | +16.08% |
| 2019 | 01-01-2019 | € 311.000 | +20.08% |
| 2018 | 01-01-2018 | € 259.000 | +19.35% |
| 2017 | 01-01-2017 | € 217.000 | +12.44% |
| 2016 | 01-01-2016 | € 193.000 | +3.21% |
| 2015 | 01-01-2015 | € 187.000 | -1.58% |
| 2014 | 01-01-2014 | € 190.000 | n.v.t. |
Bestemming van Beekmanstraat 8
Bodemloket Beekmanstraat 8
Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Beekmanstraat 8 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.