Stationsweg 37,
2131XC Hoofddorp
Bouwperiode: 1959
Vrijstaande woning
154 m² woonoppervlakte

Stationsweg 37
2131XC Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Stationsweg. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 154 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1959.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Stationsweg 37 in Hoofddorp.

Vrijstaande woning
Bouw: 1959
Woonruimte: 154 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1959
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000308484
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Stationsweg
Huisnummer:
37
Postcode:
2131XC
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Noord
Buurt code:
BU03940105
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Stationsweg 37 is 124.49%.

Identificatie: 39400024454
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 660.000 -0.3%
202301-01-2023€ 662.000 +6.09%
202201-01-2022€ 624.000 +11.03%
202101-01-2021€ 562.000 +7.66%
202001-01-2020€ 522.000 +6.53%
201901-01-2019€ 490.000 +15.02%
201801-01-2018€ 426.000 +14.21%
201701-01-2017€ 373.000 +21.5%
201601-01-2016€ 307.000 +11.64%
201501-01-2015€ 275.000 -6.46%
201401-01-2014€ 294.000 n.v.t.

Bestemming van Stationsweg 37

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Stationsweg 37

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Stationsweg 37 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3390 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: