Van den Berghlaan 367,
2132AK Hoofddorp
Bouwperiode: 1967
Hoekwoning
6 Kamers
5 Slaapkamers
145 m² woonoppervlakte
154 m² perceel

Van den Berghlaan 367
2132AK Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Van den Berghlaan. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 145 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 154 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1967.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Van den Berghlaan 367 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1967
6 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 145 m²
Perceel: 154 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1967
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0394010000280811
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Van den Berghlaan
Huisnummer:
367
Postcode:
2132AK
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Oost
Buurt code:
BU03940104
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Van den Berghlaan 367 is 150%.

Identificatie: 39400025430
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 505.000 -1.17%
202301-01-2023€ 511.000 -3.4%
202201-01-2022€ 529.000 +18.34%
202101-01-2021€ 447.000 +14.03%
202001-01-2020€ 392.000 +7.69%
201901-01-2019€ 364.000 +23.81%
201801-01-2018€ 294.000 +5%
201701-01-2017€ 280.000 +16.67%
201601-01-2016€ 240.000 +0.84%
201501-01-2015€ 238.000 +17.82%
201401-01-2014€ 202.000 n.v.t.

Bestemming van Van den Berghlaan 367

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Van den Berghlaan 367

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Van den Berghlaan 367 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
5110 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
2.1 per huishouden
Delen: