Van den Berghlaan 409,
2132AL Hoofddorp
Bouwperiode: 1971
Tussen of geschakelde woning
7 Kamers
5 Slaapkamers
143 m² woonoppervlakte
159 m² perceel
Beschikbaar
595000

Van den Berghlaan 409
2132AL Hoofddorp

595000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 29-01-2026 door: Vastburg Woning- en Bedrijfsmakelaardij

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Van den Berghlaan. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 143 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 159 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1971.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Van den Berghlaan 409 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1971
7 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 143 m²
Perceel: 159 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
595000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1971
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
7
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0394010000281116
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Van den Berghlaan
Huisnummer:
409
Postcode:
2132AL
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Oost
Buurt code:
BU03940104
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

Foto’s van Van den Berghlaan 409, 2132AL Hoofddorp

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Van den Berghlaan 409 is 141.46%.

Identificatie: 39400025457
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 495.000 -1.39%
202301-01-2023€ 502.000 -4.74%
202201-01-2022€ 527.000 +28.22%
202101-01-2021€ 411.000 +13.85%
202001-01-2020€ 361.000 +2.85%
201901-01-2019€ 351.000 +11.78%
201801-01-2018€ 314.000 +4.67%
201701-01-2017€ 300.000 +25%
201601-01-2016€ 240.000 +0.42%
201501-01-2015€ 239.000 +16.59%
201401-01-2014€ 205.000 n.v.t.

Bestemming van Van den Berghlaan 409

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Van den Berghlaan 409

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Van den Berghlaan 409 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
5110 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
2.1 per huishouden
Delen: