Van den Berghlaan 162,
2132AV Hoofddorp
Bouwperiode: 1988
Appartement
67 m² woonoppervlakte

Van den Berghlaan 162
2132AV Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Van den Berghlaan. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 67 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1988.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Van den Berghlaan 162 in Hoofddorp.

Appartement
Bouw: 1988
Woonruimte: 67 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1988
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000327055
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Van den Berghlaan
Huisnummer:
162
Postcode:
2132AV
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Oost
Buurt code:
BU03940104
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Van den Berghlaan 162 is 127.46%.

Identificatie: 39400025289
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 323.000 +16.61%
202301-01-2023€ 277.000 -5.46%
202201-01-2022€ 293.000 +24.15%
202101-01-2021€ 236.000 +11.85%
202001-01-2020€ 211.000 +7.65%
201901-01-2019€ 196.000 +18.07%
201801-01-2018€ 166.000 +11.41%
201701-01-2017€ 149.000 +6.43%
201601-01-2016€ 140.000 +4.48%
201501-01-2015€ 134.000 -5.63%
201401-01-2014€ 142.000 n.v.t.

Bestemming van Van den Berghlaan 162

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Van den Berghlaan 162

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Van den Berghlaan 162 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
5110 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
2.1 per huishouden
Delen: