Parklaan 25,
2132BL Hoofddorp
Bouwperiode: 1910
Vrijstaande woning
114 m² woonoppervlakte

Parklaan 25
2132BL Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Parklaan. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 114 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1910.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Parklaan 25 in Hoofddorp.

Vrijstaande woning
Bouw: 1910
Woonruimte: 114 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1910
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000293466
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Parklaan
Huisnummer:
25
Postcode:
2132BL
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Oost
Buurt code:
BU03940104
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Parklaan 25 is 178.01%.

Identificatie: 39400020975
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 531.000 -8.92%
202301-01-2023€ 583.000 +9.38%
202201-01-2022€ 533.000 +80.07%
202101-01-2021€ 296.000 +12.55%
202001-01-2020€ 263.000 +17.94%
201901-01-2019€ 223.000 -12.2%
201801-01-2018€ 254.000 +10.43%
201701-01-2017€ 230.000 +16.16%
201601-01-2016€ 198.000 +3.66%
201501-01-2015€ 191.000 +0%
201401-01-2014€ 191.000 n.v.t.

Bestemming van Parklaan 25

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Parklaan 25

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Parklaan 25 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
5110 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
2.1 per huishouden
Delen: