Draverslaan 17 2132BR Hoofddorp
Omschrijving
Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Draverslaan. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 258 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1980.
Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Draverslaan 17 in Hoofddorp.
WOZ-waarde
De totale waardeontwikkeling van Draverslaan 17 is 78.2%.
| Identificatie: 39400011021 | |||
| Jaar | Waardepeildatum | Waarde | Waardeontwikkeling |
| 2024 | 01-01-2024 | € 793.000 | +12.96% |
| 2023 | 01-01-2023 | € 702.000 | +10.38% |
| 2022 | 01-01-2022 | € 636.000 | +13.77% |
| 2021 | 01-01-2021 | € 559.000 | +7.5% |
| 2020 | 01-01-2020 | € 520.000 | +5.69% |
| 2019 | 01-01-2019 | € 492.000 | +7.42% |
| 2018 | 01-01-2018 | € 458.000 | +5.53% |
| 2017 | 01-01-2017 | € 434.000 | -4.41% |
| 2016 | 01-01-2016 | € 454.000 | +0% |
| 2015 | 01-01-2015 | € 454.000 | +2.02% |
| 2014 | 01-01-2014 | € 445.000 | n.v.t. |
Bestemming van Draverslaan 17
Bodemloket Draverslaan 17
Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Draverslaan 17 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.