Draverslaan 23,
2132BR Hoofddorp
Bouwperiode: 2017
Vrijstaande woning
226 m² woonoppervlakte

Draverslaan 23
2132BR Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Draverslaan. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 226 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 2017.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Draverslaan 23 in Hoofddorp.

Vrijstaande woning
Bouw: 2017
Woonruimte: 226 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
2017
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010001008893
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Draverslaan
Huisnummer:
23
Postcode:
2132BR
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Oost
Buurt code:
BU03940104
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Draverslaan 23 is 307.87%.

Identificatie: 39400011042
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 881.000 +8.63%
202301-01-2023€ 811.000 +6.85%
202201-01-2022€ 759.000 +17.49%
202101-01-2021€ 646.000 +7.13%
202001-01-2020€ 603.000 +4.51%
201901-01-2019€ 577.000 +17.04%
201801-01-2018€ 493.000 -3.33%
201701-01-2017€ 510.000 +117.02%
201601-01-2016€ 235.000 +14.63%
201501-01-2015€ 205.000 -5.09%
201401-01-2014€ 216.000 n.v.t.

Bestemming van Draverslaan 23

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Draverslaan 23

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Draverslaan 23 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
5110 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
2.1 per huishouden
Delen: