Draverslaan 26,
2132BS Hoofddorp
Bouwperiode: 1925
Twee-onder-een-kapwoning
88 m² woonoppervlakte

Draverslaan 26
2132BS Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Draverslaan. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 88 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1925.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Draverslaan 26 in Hoofddorp.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1925
Woonruimte: 88 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1925
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000319763
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Draverslaan
Huisnummer:
26
Postcode:
2132BS
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Oost
Buurt code:
BU03940104
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Draverslaan 26 is 121.74%.

Identificatie: 39400011028
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 408.000 +14.93%
202301-01-2023€ 355.000 +1.72%
202201-01-2022€ 349.000 +21.18%
202101-01-2021€ 288.000 +9.92%
202001-01-2020€ 262.000 +3.15%
201901-01-2019€ 254.000 +6.28%
201801-01-2018€ 239.000 -5.53%
201701-01-2017€ 253.000 +32.46%
201601-01-2016€ 191.000 +2.14%
201501-01-2015€ 187.000 +1.63%
201401-01-2014€ 184.000 n.v.t.

Bestemming van Draverslaan 26

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Draverslaan 26

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Draverslaan 26 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
5110 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
2.1 per huishouden
Delen: