Marktplein 162,
2132CV Hoofddorp
Bouwperiode: 2011
Appartement
113 m² woonoppervlakte

Marktplein 162
2132CV Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Marktplein. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 113 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 2011.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Marktplein 162 in Hoofddorp.

Appartement
Bouw: 2011
Woonruimte: 113 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
2011
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010001003843
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Marktplein
Huisnummer:
162
Postcode:
2132CV
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Zuid
Buurt code:
BU03940102
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Marktplein 162 is 86.74%.

Identificatie: 39403454297
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 493.000 +10.79%
202301-01-2023€ 445.000 +6.97%
202201-01-2022€ 416.000 +3.23%
202101-01-2021€ 403.000 +5.5%
202001-01-2020€ 382.000 +5.82%
201901-01-2019€ 361.000 +22.79%
201801-01-2018€ 294.000 +6.14%
201701-01-2017€ 277.000 +4.92%
201601-01-2016€ 264.000 n.v.t.

Bestemming van Marktplein 162

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Marktplein 162

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Marktplein 162 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3360 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Delen: