Marktplein 43,
2132DA Hoofddorp
Bouwperiode: 1939
140 m² woonoppervlakte

Marktplein 43
2132DA Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte aan Marktplein. De heeft een woonoppervlakte van 140 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De is gebouwd in 1939.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Marktplein 43 in Hoofddorp.

Bouw: 1939
Woonruimte: 140 m²

Kenmerken

Bouw

Bouwperiode:
1939
Functie:
winkelfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000342007
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Marktplein
Huisnummer:
43
Postcode:
2132DA
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Oost
Buurt code:
BU03940104
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Marktplein 43 is 47.37%.

Identificatie: 39404638282
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 336.000 +0%
202301-01-2023€ 336.000 -0.3%
202201-01-2022€ 337.000 +7.32%
202101-01-2021€ 314.000 +7.53%
202001-01-2020€ 292.000 -9.03%
201901-01-2019€ 321.000 +9.18%
201801-01-2018€ 294.000 +12.64%
201701-01-2017€ 261.000 +14.47%
201601-01-2016€ 228.000 n.v.t.

Bestemming van Marktplein 43

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Marktplein 43

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Marktplein 43 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
5110 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
2.1 per huishouden
Delen: