Concourslaan 7,
2132DH Hoofddorp
Bouwperiode: 1982
Appartement
72 m² woonoppervlakte

Concourslaan 7
2132DH Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Concourslaan. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 72 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1982.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Concourslaan 7 in Hoofddorp.

Appartement
Bouw: 1982
Woonruimte: 72 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1982
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000318032
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Concourslaan
Huisnummer:
7
Postcode:
2132DH
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Zuid
Buurt code:
BU03940102
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Concourslaan 7 is 111.33%.

Identificatie: 39400010372
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 317.000 +5.32%
202301-01-2023€ 301.000 -4.75%
202201-01-2022€ 316.000 +19.25%
202101-01-2021€ 265.000 +0.38%
202001-01-2020€ 264.000 +14.29%
201901-01-2019€ 231.000 +15.5%
201801-01-2018€ 200.000 +21.95%
201701-01-2017€ 164.000 +3.8%
201601-01-2016€ 158.000 +1.94%
201501-01-2015€ 155.000 +3.33%
201401-01-2014€ 150.000 n.v.t.

Bestemming van Concourslaan 7

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Concourslaan 7

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Concourslaan 7 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3360 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Delen: