Marktlaan 18,
2132DM Hoofddorp
Bouwperiode: 1962
Appartement
102 m² woonoppervlakte

Marktlaan 18
2132DM Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Marktlaan. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 102 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1962.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Marktlaan 18 in Hoofddorp.

Appartement
Bouw: 1962
Woonruimte: 102 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1962
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000309787
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Marktlaan
Huisnummer:
18
Postcode:
2132DM
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Zuid
Buurt code:
BU03940102
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Marktlaan 18 is 126.06%.

Identificatie: 39400019165
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 373.000 +0%
202301-01-2023€ 373.000 +0%
202201-01-2022€ 373.000 +8.12%
202101-01-2021€ 345.000 +16.55%
202001-01-2020€ 296.000 +3.86%
201901-01-2019€ 285.000 +34.43%
201801-01-2018€ 212.000 +4.95%
201701-01-2017€ 202.000 +15.43%
201601-01-2016€ 175.000 +4.17%
201501-01-2015€ 168.000 +1.82%
201401-01-2014€ 165.000 n.v.t.

Bestemming van Marktlaan 18

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Marktlaan 18

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Marktlaan 18 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3360 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Delen: