Marktlaan 78,
2132DM Hoofddorp
Bouwperiode: 1991
Appartement
3 Kamers
2 Slaapkamers
82 m² woonoppervlakte
Beschikbaar
425000

Marktlaan 78
2132DM Hoofddorp

425000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 05-11-2025 door: Hoekstra en van Eck Haarlemmermeer

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Marktlaan. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 82 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1991.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Marktlaan 78 in Hoofddorp.

Appartement
Bouw: 1991
3 Kamers
2 Slaapkamers
Woonruimte: 82 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
425000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1991
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
3
Aantal slaapkamers:
2

Ligging

BAG-ID:
0394010000323826
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Marktlaan
Huisnummer:
78
Postcode:
2132DM
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Zuid
Buurt code:
BU03940102
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

Foto’s van Marktlaan 78, 2132DM Hoofddorp

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Marktlaan 78 is 124.53%.

Identificatie: 39400045375
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 357.000 +6.57%
202301-01-2023€ 335.000 -8.97%
202201-01-2022€ 368.000 +15%
202101-01-2021€ 320.000 +8.47%
202001-01-2020€ 295.000 +21.4%
201901-01-2019€ 243.000 +27.89%
201801-01-2018€ 190.000 +4.4%
201701-01-2017€ 182.000 +11.66%
201601-01-2016€ 163.000 +0%
201501-01-2015€ 163.000 +2.52%
201401-01-2014€ 159.000 n.v.t.

Bestemming van Marktlaan 78

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Marktlaan 78

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Marktlaan 78 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3360 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Delen: