Hoofdweg 440,
2132MH Hoofddorp
Bouwperiode: 1860
Vrijstaande woning
5 Kamers
3 Slaapkamers
213 m² woonoppervlakte
10899 m² perceel
Beschikbaar
1495000

Hoofdweg 440
2132MH Hoofddorp

1495000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 06-02-2026 door: Onkenhout Makelaars B.V.

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Hoofdweg. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 213 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 10899 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1860.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Hoofdweg 440 in Hoofddorp.

Vrijstaande woning
Bouw: 1860
5 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 213 m²
Perceel: 10899 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
1495000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1860
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0394010000336543
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Hoofdweg
Huisnummer:
440
Postcode:
2132MH
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Omgeving
Buurt code:
BU03940122
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

Foto’s van Hoofdweg 440, 2132MH Hoofddorp

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Hoofdweg 440 is 6.21%.

Identificatie: 39438780887
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 650.000 +1.88%
202301-01-2023€ 638.000 -8.99%
202201-01-2022€ 701.000 +1.01%
202101-01-2021€ 694.000 +4.99%
202001-01-2020€ 661.000 +8.01%
201901-01-2019€ 612.000 n.v.t.

Bestemming van Hoofdweg 440

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Hoofdweg 440

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Hoofdweg 440 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
280 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Aantal auto's:
2 per huishouden
Delen: