Meermanstraat 59 2132PP Hoofddorp
Omschrijving
Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Meermanstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 81 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1990.
Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Meermanstraat 59 in Hoofddorp.
WOZ-waarde
De totale waardeontwikkeling van Meermanstraat 59 is 96.12%.
| Identificatie: 39400019917 | |||
| Jaar | Waardepeildatum | Waarde | Waardeontwikkeling |
| 2024 | 01-01-2024 | € 404.000 | +3.59% |
| 2023 | 01-01-2023 | € 390.000 | +2.09% |
| 2022 | 01-01-2022 | € 382.000 | +20.13% |
| 2021 | 01-01-2021 | € 318.000 | +10.8% |
| 2020 | 01-01-2020 | € 287.000 | +1.77% |
| 2019 | 01-01-2019 | € 282.000 | +21.03% |
| 2018 | 01-01-2018 | € 233.000 | +10.43% |
| 2017 | 01-01-2017 | € 211.000 | +4.98% |
| 2016 | 01-01-2016 | € 201.000 | +2.55% |
| 2015 | 01-01-2015 | € 196.000 | -4.85% |
| 2014 | 01-01-2014 | € 206.000 | n.v.t. |
Bestemming van Meermanstraat 59
Bodemloket Meermanstraat 59
Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Meermanstraat 59 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.