Boslaan 1,
2132RJ Hoofddorp
Bouwperiode: 1940
Vrijstaande woning
129 m² woonoppervlakte

Boslaan 1
2132RJ Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Boslaan. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 129 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1940.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Boslaan 1 in Hoofddorp.

Vrijstaande woning
Bouw: 1940
Woonruimte: 129 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1940
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010001005445
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Boslaan
Huisnummer:
1
Postcode:
2132RJ
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Zuid
Buurt code:
BU03940102
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Boslaan 1 is 39.97%.

Identificatie: 39400009658
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 830.000 -0.36%
202301-01-2023€ 833.000 +6.66%
202201-01-2022€ 781.000 -6.47%
202101-01-2021€ 835.000 +6.78%
202001-01-2020€ 782.000 +2.36%
201901-01-2019€ 764.000 +11.7%
201801-01-2018€ 684.000 +13.81%
201701-01-2017€ 601.000 -2.12%
201601-01-2016€ 614.000 +1.82%
201501-01-2015€ 603.000 +1.69%
201401-01-2014€ 593.000 n.v.t.

Bestemming van Boslaan 1

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Boslaan 1

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Boslaan 1 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3360 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Delen: