Boslaan 81,
2132RL Hoofddorp
Bouwperiode: 1964
Hoekwoning
74 m² woonoppervlakte

Boslaan 81
2132RL Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Boslaan. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 74 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1964.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Boslaan 81 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1964
Woonruimte: 74 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1964
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000329550
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Boslaan
Huisnummer:
81
Postcode:
2132RL
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Oost
Buurt code:
BU03940104
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Boslaan 81 is 89.57%.

Identificatie: 39400009697
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 309.000 +6.92%
202301-01-2023€ 289.000 +1.4%
202201-01-2022€ 285.000 +13.55%
202101-01-2021€ 251.000 +7.26%
202001-01-2020€ 234.000 +9.35%
201901-01-2019€ 214.000 +15.05%
201801-01-2018€ 186.000 -2.11%
201701-01-2017€ 190.000 +15.85%
201601-01-2016€ 164.000 +2.5%
201501-01-2015€ 160.000 -1.84%
201401-01-2014€ 163.000 n.v.t.

Bestemming van Boslaan 81

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Boslaan 81

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Boslaan 81 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
5110 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
2.1 per huishouden
Delen: