Engelsholm 107,
2133AE Hoofddorp
Bouwperiode: 1981
Tussen of geschakelde woning
112 m² woonoppervlakte

Engelsholm 107
2133AE Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Engelsholm. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 112 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1981.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Engelsholm 107 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1981
Woonruimte: 112 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1981
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000302316
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Engelsholm
Huisnummer:
107
Postcode:
2133AE
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Bornholm Oost
Buurt code:
BU03940109
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Engelsholm 107 is 135.05%.

Identificatie: 39400011726
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 456.000 +9.62%
202301-01-2023€ 416.000 +6.12%
202201-01-2022€ 392.000 +18.07%
202101-01-2021€ 332.000 +11.41%
202001-01-2020€ 298.000 +12.03%
201901-01-2019€ 266.000 +10.37%
201801-01-2018€ 241.000 +7.59%
201701-01-2017€ 224.000 +9.27%
201601-01-2016€ 205.000 +6.77%
201501-01-2015€ 192.000 -1.03%
201401-01-2014€ 194.000 n.v.t.

Bestemming van Engelsholm 107

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Engelsholm 107

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Engelsholm 107 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3715 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: