Engelsholm 38,
2133AG Hoofddorp
Bouwperiode: 1981
Tussen of geschakelde woning
119 m² woonoppervlakte

Engelsholm 38
2133AG Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Engelsholm. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 119 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1981.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Engelsholm 38 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1981
Woonruimte: 119 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1981
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000312795
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Engelsholm
Huisnummer:
38
Postcode:
2133AG
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Bornholm Oost
Buurt code:
BU03940109
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Engelsholm 38 is 105.33%.

Identificatie: 39400011661
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 462.000 +1.76%
202301-01-2023€ 454.000 +5.83%
202201-01-2022€ 429.000 +30.79%
202101-01-2021€ 328.000 +9.33%
202001-01-2020€ 300.000 +9.49%
201901-01-2019€ 274.000 +13.69%
201801-01-2018€ 241.000 +11.57%
201701-01-2017€ 216.000 -7.3%
201601-01-2016€ 233.000 +0.43%
201501-01-2015€ 232.000 +3.11%
201401-01-2014€ 225.000 n.v.t.

Bestemming van Engelsholm 38

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Engelsholm 38

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Engelsholm 38 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3715 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: